Home > Umumi Vaziyet ve Manzara > KİMLERİ DİNLİYORSUNUZ, KİMLERE DİNLETİYORSUNUZ…

KİMLERİ DİNLİYORSUNUZ, KİMLERE DİNLETİYORSUNUZ…

Kemal Anadol – Hüseyin Çelik Show TV Tartışması

Kemal Anadol : Devlet içindeki uzatılarıyla bu şahıslarıla irtibatlı olan Zaman Gazetesi falan müdürü, 4 tane isim vermiş, Faruk Mercan, Necmettin Emre, Coşkun, Sami Uslu, Basri Aktepe.

Bu yazıyı yazan Adil Serdar Saçan şimdi tutuklu. Verdiği isimlerden biri Basri Aktepe Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı Teknik Daire Başkanı…

Şuanda Telekomünikasyon Teknik Daire Başkanı olan bu telefon dinlemelerinin başında olan kişi Basri Aktepe. Yani o zamanki Emniyet müdürünün, Fethullah Gülen Grubunun Emniyet içindeki uzantıları dediği kişilerden birtanesi ve şimdi Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı Teknik Daire Başkanı (Basri Aktepe). Nerden nereye geldik.

Kemal Anadol'un açıklamalarına Bakan Hüseyin Çelik gülerek tepki veriyor.


Hüseyin Çelik : Bu ,Kemal Beyin söylediği yazı İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yazılan, gizlilik derecesi yüksek yani top secret (çok gizli) damgalı bir yazı. Peki bu Kemal Anadıol’un eline nasıl geçti. CHP emni,yet içinde yuvalandığı için ordaki o yuvadaki adamları yuvalandığı için getirdi Sayın Anadol’a iletti.

Kemal Anadol : Nasıl ergenekon davasında servis yapıyorsunuz. Sizin basındaki adamlarınız savcılarınız polisleriniz. Bana da öyle birisi servis yapmıştır.

Hüseyin Çelik : (Gülerek) Sayın Anadol burda biz ciddi birşeyi tartışıyoruz.

Kemal Anadol : Ben de ciddi birşey söylüyorum. Yargıı ne hale geldi ondan bahsediyor. KİMLERİ DİNLİYORSUNUZ, KİMLERE DİNLETİYORSUNUZ?… 72 milyona Fethullah Gülen’in F-Tipi Kadrosu Telefon Dinlemenin Başında. Başka Birisi Yok muydu?

Advertisements
  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: