Home > Umumi Vaziyet ve Manzara > İMAMIN ORDUSU, KEMALİN ORDUSUNU GALEBE ÇALAMAZ

İMAMIN ORDUSU, KEMALİN ORDUSUNU GALEBE ÇALAMAZ

Polis Sabah 02.30 Sularında Teğmenlerin Evini Basıyor

Üçü bir evde kalıyor, ikisi bir evde kalıyor. Sabah 02.30 civarında evlerini basıyorlar polisler. Bir kere polislerin eve girmeye hakkı yok. Bunu bilmiyorlar mı? Biliyorlar. Ama, sabaha karşı, çocukların genç olmasından istifade ile bastırmaya çalışıyorlar. Çünkü yasalar çok açık merkez komutanlığı gidebilir veya onun refakatinde ancak girebilirler.

İmamın ordusu, Türk Ordusunu galebe çalamaz!

Doğrudur denizciler bu tertip ve darbe girişiminde bir numaralı hedeftir ama esas burda sorun, esas hedef Türkiye Cumhuriyeti’dir.

Hangi Türkiye Cumhuriyeti? 1923’de kurulan, Atatürk’ün kurduğu Türk Devrimleri ile şekillenen, tapusu Lozan olan ve laik, demokratik, üniter bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’dir asıl hedef olan.

Kanun Devleti mi Hukuk Devleti mi?

Burda hukuk devleti üzerinde durmak istiyorum. Hukuk devleti olmak çok önemli. Her devletin kanunları vardır. Kanun devleti olmak değil, hukuk devleti olmak önemli. Biliyorsunuz ilk kanunlar milattan 18 asır önce yine bu coğrafyaya yakın Babil’de Hammurabi Kanunları vardı. Faşist Mussolini İtalya’sının da kanunları vardı, Hitler’in de kanunları vardı. Bir torba içinde içine abur cubur yasaları doldurarak kanun çıkarmak hukuk devleti olmak demek değildir. İşte bugün hedef olan hukuk devleti olan demokratik olan üniter yapısı ile Atatürk Cumhuriyeti esas hedeftir.

Bu cumhuriyeti çözmeye, dönüştürmeye gayret edilmektedir. Bu dönüştürmeyi gerçekleştirebilmek için mutlaka Türk Silahlı Kuvvetlerine karşı operasyon yapmanız lazımdı. Peki, Türk Silahlı Kuvvetleri operasyonu içinde ilk hedef, bir nolu hedef Türk Deniz Kuvvetleri seçilmiştir. Niye Türk Deniz Kuvvetleri seçilmiştir? Bunun hem iç dinamikleri vardır, hem dış dinamikleri vardır.

Tuğamiral Türker Ertürk’ün İstifa Konuşması’ndan Alıntılar

Türker Ertürk İstifa Konuşması

Benim için, silah arkadaşlarım için ve öğrencilerim için özellikle son yıl çok zorlu geçti. “Türk Silahlı Kuvvetlerine karşı asimetrik psikolojik harekat icra edilmektedir.” Bu söz benim değil Genelkurmay başkanımızın sözü ve değerlendirmesidir.

İşte komutanlarımızın da işaret ettiği bu psikolojik harekatın içinde sizlerin de açık kaynaklardan izlediğiniz gibi Deniz Kuvvetleri bunun tam merkezindedir.

Takdir edersiniz ki merkezde Deniz Kuvvetleri olunca bu kurumun subay kaynağınını eğitim ve öğretim yeri olan Deniz Harp Okulu’nun 1 nolu hedef olması kaçınılmazdır. Bana, personelime ve öğrencilerime akla, hayale gelmedik yöntem ve karalamalarla saldırdılar. Bu saldırıları malum basının gazete ve televizyonlarına taşıdılar. Öğrencilerimin bir bölümünü mesnetsiz olarak ahlaksızlıkla suçladılar, kanıtları var mıydı? Kocaman hayır! Neye dayanıyorlardı? Şerefsiz ve onursuz insanların başvuru yöntemlerine…

Taarruzlarını mektuplarla elektronik postalarla serverleri ABD’de bulunan internet siteleri ile de geliştirdiler. Bu ahlaksız kesim beni ve kurumumu neyle suçladı biliyor musunuz, bu okulda ibadeti yasakladığımız ve fuhuş yaptığımız iddiasıyla! Bu suçladıkları insanlar ve denizciler bütün bayrak direklerinin tepesinde 7 kat naylona sarılmış kutsal kitabımız Kuranı koyan, her öğüne Allah’ın adıyla başlayan ve Allah’a şükürle bitiren tüm kumandanlarına besmele ile başlayan insanlardır. Takdir sizlerin.

Açtığımız bütün davalrı kazandık ama ne yazık ki malum medya, bu yargı kararlarına karşın tekziplerimizi yayınlamadı bile,

Müstafi Tuğamiral Deniz Harp Okulu eski Komutanı Emekli Amiral Türker Ertürk

Polis Sabah 02.30 Sularında Teğmenlerin Evini Basıyor

Üçü bir evde kalıyor, ikisi bir evde kalıyor. Sabah 02.30 civarında evlerini basıyorlar polisler. Bir kere polislerin eve girmeye hakkı yok. Bunu bilmiyorlar mı? Biliyorlar. Ama, sabaha karşı, çocukların genç olmasından istifade ile bastırmaya çalışıyorlar. Çünkü yasalar çok açık merkez komutanlığı gidebilir veya onun refakatinde ancak girebilirler.

Aramada Bulunan USB Bellek Teğmenlerin Bilgisayarına Hiç Takılmamaış

Peki giriyorlar bir arama yapıyorlar evin içinde. Kingston marka takılabilir çıkarılabilir bellek buluyor. Sonra eksperrtiz raporları var.Bu belleği MUTLAKA BİRİLERİ ORAYA KOYUYOR. ÇÜNKÜ ÇOCUKLARIN, TEĞMENLERİMİN BİLGİSAYARLARINA GİRİŞ YAPILMAMIŞ BİR BELLEK.

Şimdi benim bu subayımın evinde tabanca bulundurma ve cephanesini bulundurma hakkı var. Hakkı olan normal bir çekmecenin içine mi koyar, yoksa buzdolabının arkasında pis bir naylon torbanın içine mi koyar? Bence onu oraya siz koydunuz!

Polislerin Aramada Bulduğu Not Teğmenlere Ait Değil

Şimdi açıyorlar içinde bir not, pis bir yazı, aynı zamanda ekspertiz raporlarında yine bu yazıların, teğmenlerin hiçbirine ait olmadıkları da sabitleniyor. Ya şimdi bu çocuklar mühendislik okuyor, bilgisayar mühendisi, öyle bi algoritmalarla öyle bir gizli yerlere yazarlar ki senin ruhun duymaz. Pis kağıda niye yazsın? Ama niteliksiz insanlar nitelikli insanlar hakkında suç unsuru koyarken bile nitelikleri ile doğru orantılı ancak tezgah kurabiliyorlar.

Delilleri Bulan Polis Diyor ki: “TAMAM, MÜKEMMEL, ŞAHANE OLMUŞ, ON NUMARA…”

Daha bitmedi, şimdi böyle bir bulguyu bulurken POLİS DİYOR Kİ: “TAMAM, MÜKEMMEL, ŞAHANE OLMUŞ, ON NUMARA…” Ya, bu ne demek? Şimdi mesela örneğin ben bir polis memuruyum veya o operasyonun başındaki bir, ne diyim, müdürüm. Eğer bir subayımızın, yurt savunmasında görev alacak bir subayımızın, gerçekten böyle bir şeylerle uğraştığını görsem var ya hem görevimi yaparım, hem de çok üzülürüm, asla “MÜKEMMEL OLMUŞ, ŞAHANE OLMUŞ, ON NUMARA OLMUŞ” demem. Bunları ben uydurmuyorum, bunların kaseti var, mahkemeye dahi sunulmuş.

İş Makineleri ile Cephane Arama

Cephane aramaları hiç dikkatini çekti mi Emrah? Cephane nasıl aranır biliyor musun? Aynı tarihi eserleri araştıran arkeologlar vardır. Kazıyarak, yavaş yavaş cephaneye yaklaşırlar ve koruyucu mebusat giyilir ki cephane eğer patlarsa zarar vermesin. İş makineleri ile cephane arıyorlar. Bence siz cephanenin nerde olduğunu biliyorsunuz. Patlamayacağını da biliyorsunuz. Ne dersiniz?

Asılsız, İmzasız İhbar Mektupları

Binlerce mektup geliyor. Bana, okula, ailelerine. Mektupları açıyoruz, içlerinde parmak izi dahi yok. Binlerce mektup, içinde parmak izi dahi yok. Bunlar, özellikle elektronik postalar, Amerika Birleşik Devletlerinden gönderiliyordu. Bulmak takip etmek mümkün değildi. Yandaş basınlarına, yandaş medyaya servis ediyorlardı. Yandaş basında okulum hakkında, benim hakkımda bir karalama kampanyasıdır gidiyordu.

Trilyonluk Borcu Olan Gazeteler Tazminat Cezasından Korkmuyor

Size şöyle söyliyim, bu yandaş basında, hepsini zaten mahkemeye verdim. Bir sürü tazminat ve ceza davaları var. Ceza davalarından sonuçlanmak üzere olanlar var. Size Türk halkı üzerinde bu Gülsuyu darbelerinin safhalarını anlattım ya öncelikle Türk Silahlı Kuvvetlerini ve Türkiye Cumhuriyetinin kurumlarını itibarsızlaştırma, değersizleştirme onların algısında “bunlar ahlaksızdır, bunlar şerefsizdir, bunlar ülkeyi koruyucak yetilere, erdeme sahip değildir” algısını bırakabilmek için bu basında örneğin bakın şimdi burda kamera gösterebilirse Deniz Harp Okulu, bunlar benim öğrencilerim, “Denizde Gay Tayfa Rezaleti” diye yazıyor. Ve bunları, öğrencilerimi arkadan gösteriyor.

Çeşitli defalarca mahkemeye veriyorsunuz, mahkemeye avukatı dahi gelmiyor. Bu gastenin, bu basın kuruluşunun trilyonlarca borcu var.

GBK 01 Emriniz Alındı Anlaşıldı

– Gelen mesajda denizcilerden talebi var komutanımızın diyor. Komutanım taleplerinizi anladık. Size denizcilerin diliyle cevap vermek istiyorum. GBK sıfır bir (GBK 01), emriniz alındı anlaşıldı. Sayın Ertürk ne demek istiyor bu mesajda izleyicimiz? GBK 01 emriniz alındı anlaşıldı ne demek?

Türker Ertürk: Sanırım anlattıklarım olumlu tesir yapmış. Türk Deniz Kuvvetleri, biliyor görevini. Atatürk’ün çağdaş uygarlığının yolunda via etmeye devam edecektir. Belki çok taaruzi karakterli bir laf ama, yeterince eğitim ve öğretim almazsan ne yazık ki cahil olursun. Yeterince eğitim ve öğretimden nasiplenenmemiş insanlarımızı aydınlatmalıyız. Bu bir. İkincisi gafiller var.Yani cahil değil, ama uykuda. Onları uyandırmalıyız. Üç, hayinler var. Bunların az olduğunu zannediyorum. Ama etkili yerdedir. Hainleri de etkisiz hale getirmeliyiz. Demokratik sürece katılın, uyandırın, aydınlatın, ve hainleri de etkisiz hale getirin.

İMAMIN ORDUSU, KEMALİN ORDUSUNU GALEBE ÇALAMAZ

ASLA ve ASLA İMAMIN ORDUSU, KEMALİN ORDUSUNU GALEBE ÇALAMAZ. TAKTİK ALANDA ÇEKİLEBİLİRİZ AMA MUSTAFA KEMALİN EVLATLARI, MUSTAFA KEMALİN ASKERLERİ, ASLA TESLİM OLMAZ, KAZANAN YİNE TÜRKİYE CUMHURİYETİ OLACAKTIR.

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: