Home > Haber, Nar Kırmızı Kitap, Umumi Vaziyet ve Manzara, İmam'ın Ordusu > Cübbeli Ahmet Hoca Tutuklanmadan Önce Cemaat’e Çok Sert Çattı

Cübbeli Ahmet Hoca Tutuklanmadan Önce Cemaat’e Çok Sert Çattı

Cübbeli Ahmet Hoca, HaberTürk televizyonunda Fethullahçı Diyanetçilere çok sert çattı.

Hoca, hemen ertesi gün tutuklandı. Gazeteler, Cübbeli Ahmet Hoca’nın Polisin elinde 300 tane seks kasedi olduğunu yazdılar.

Vallahi Billahi Tallahi diyorum:Bir adam, bir kişi Yahudi-Hristiyan cennete girecek diyorsa, sabaha kadar da namaz kılsa inanmayın, havada uçsa da inanmayın, kerametini de görseniz inanmayın. Yahudi Hristiyan cennete girecektir diyen cennete giremez.İşte yazdım açsınlar okusunlar, “Hayrettin Karaman’a reddiye”
Yahudi Hristiyanlara Peygambder Müslüman olmayın dedi denir mi yahu! Müslüman olun demedi diyor ya! Ya Allah’ın Peygamberi Tüm insanların peygamberiyim, Allaha Peygamderine inanın diyor. KİMSE BU MEMLEKETTE BUNU KİMSEYE YUTTURAMAYAK!…TUTMAYACAK BU PROJELER!…
EN BÜYÜK NAMUS DİNİMİZDİR! İSTEDİĞİN KADAR KARINI KIZINI KAPAT. İSTEDİĞİN KADAR NAMUSLUYUM GEÇİN. E, ALAHIN DİNİNİ SATTIN. KİTABI SATTIN AYETLERİ SATTIN!

Bir Bakara 62’ye yanlış mana vererek yüzlerce ayetin hükmünü değiştirdiniz ya.

BİR MEAL YAZIYOR ADAM; MEALİN 600 YERİNDE TEVRA’A İNCİL’E HAVALE YAPMIŞ. NE İŞİ VAR BİZİM KURAN’IMIZIN KENARINDA TEVRAT İNCİL? TEVRAT İNCİL’E BİZ İMAN ETTİK, -ALLAH’TAN GELENİNE- ŞU AN ELLERİNDEKİ MUHARREF TAHRİF EDİLMİŞ. YA KURAN’IN İÇİNE 600 YERE KONUR MU TEVRAT İNCİL YA? BU ADAMLAR NERDEN ÇIKTI TÜREDİ, BİR İŞİ DE ÇIKIP BİR ŞEY DEMİYOR.

BATILSA KÖPÜKSE BU ILIMLI PROJELER, AKACAK.

BU MİLLET BUNU YUTMAZ.

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: